HİZMETLER

Saç Kesimi

sac-kesimi-1.jpg

Saç Kesim

Saç stilinde kısa saç rahatlığın ve şıklığın bir göstergesidir. Saç kesim işlemi sayesinde saç beslenir, daha güçlü bir görünüm kazanır. Eğer şekilli modern bir kesim yapılmayacaksa saç uçlarından bir miktar kesim saçların canlanmasına neden olacaktır. Saç modasının giderek gelişmesi ile birçok kısa saç modeli kadınların ilgisi çekmektedir. Kısa saçın en güzel yanı kullanım rahatlığı sağlamasıdır. Saç kesimi önemli bir işlemdir. Saçınıza uygulanacak yanlış bir makas darbesi istenmeyen sonuçlara neden olabilmektedir. Bu yüzden işlem yapılmadan önce saçın kesimini yapacak uzmandan saç stili ve yüz şekliniz hakkında bilgi almak yerinde olacaktır. Her kesim her yüz şekline yakışmaya bilir. Bu yüzden saç kesiminde dikkatli olmakta yarar vardır.

Saç Kesimi ile Hacim Kazanmak

Saç kesimi saçın canlanması için yapacağınız en sağlıklı yoldur. Ölü saç hücreleriniz kesim yolu ile diri bir hale gelebilir. Sadece saç kesimi ile hacim vermek mümkündür. Böylece saç hem daha gür görünür hem de sağlık kazanır. Sıklıkla saç kesimi yapan kişilerin saçları daha dolgun ve etkileyici görünür. Son yollarda saç kesim modellerinde sık rastladığımız Bob, Pixie ve kakül olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kesimlerin her bir iddialı olduğu kadar cesaret isteyen stillerdir. Kısa saç modeli yaz kış büyük rahatlıkla kullanılabilmektedir. Saçların çabuk kurumasına neden olduğu için yıka çık mantığı da birçok insan için cazip gelmektedir. Ayrıca kısa saçın şekillendirilmesi daha pratiktir.


Etiket :
Sakarya Saç Kesimi Sakarya Saç Düzeltme Sakarya Kuaför Sakarya Kuaför Salonları Adapazarı Saç Kesimi Serdivan Saç Kesimi Sakarya Dalgalı Saç Kesimi Sakarya Saç Kesim Fiyatları Sakarya Düz Saç Kesimi