HİZMETLER

Obmre

obmre-1.jpg

Ombre

Yeni çağın en çok kullanılan saç stillerinden biride ombre uygulamasıdır. Özellikle yeni neslin boya kavramı bu uygulama ile bütünleşmiştir. Diğer saç boyası uygulamalarına göre ombre çok daha genç bir hava katmaktadır. Saç boyama uygulamaları arasında en kolay yöntem kesinlikle ombre olarak bilinir. Hemen her türlü saç rengine uyumlu olarak rahat bir kullanım sağlar. Elbette ki ombre yapılırken dikkat edilmesi gereken püf noktaları da bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken şey saçın boyutudur. Saç stil uzmanınız saç boyutunuza uygun olarak ombreyi dengelemesi gerekir. Aksi takdirde memnuniyetsiz bir saç ile bütünleşebilirsiniz. İstenmeyen sonuçlara maruz kalmamak adına ne istediğinizi doğru bir şekilde anlatmak saç sağlığını korumak için önemlidir.

Ombre ile Işıl Saçlar

Genel anlamda ombreyi koyu renkten açığa doğru saç geçişi olarak tanımlayabiliriz. Ombreyi çarpıcı kılan saç uçlarındaki tatlı renktir. Ombre ile ışıl saçlar yaratmak mümkündür. Ombre yapılabilmesi için saç dibi boyama gerekiyorsa öncelikle bu işlem sağlanmalıdır. Daha sonra ombre yapımına geçilmesi ombreyi daha çekici hale getirir. Bu işlemler yaklaşık iki saat kadar sürmektedir. Ombre yönteminde de çeşitlilik söz konusudur. Doğal, yumuşak, keskin ve sert ombre türleri bulunmaktadır. Sıra dışı bir ombre tercih edenler içinse renkli ombre yapılabilmektedir. Renkli ombre de saç uçlarında keskin olmayan belli belirsiz uçuk renkler kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak farklı renkler kullanılabilmektedir.


Etiket :
Sakarya Ombre Serdivan Ombre Adapazarı Ombe Sakarya Ombre Fiyatları Sakarya Ombre Modelleri Ombre Saç Modelleri Sakarya Ombre Saç Model Fiyatları Sakarya Kaş Dizayn Sakarya Makyaj Sakarya Microblading Sakarya Ombre Sakarya Renkli Saç Sakarya Röfle Sakarya Saç Boyama