HİZMETLER

Microblading Nedir

microblading-nedir-1.jpg

Microblading Nedir?

Yüzümüzdeki ifademizin daha düzgün ve çekici olması için bakımlı ve sağlıklı kaşlara sahip olmak gerekir. Kaşlarımızda genetik ve çevresel sebepler nedeniyle değişiklik gösterir. İnce- kalın ya da seyrek- sık gibi farklılıklara sahiptir. Eskiden olmasa bile artık günümüzde gelişen teknik ve tasarımlar sayesinde her türlü kaşa sahip olmak mümkün hale geldi. Microblading mucizesi de bunu başaran en etkili yöntem. Seyrek kaşlara sahipsiniz ve daha dolgun bir görünüm mü kazanmak istiyorsunuz? tam olarak Nurhan hair design merkezinde bulunarak kendinize en büyük iyiliği yapmış oluyorsunuz. Microblading mucizesi merkezimizde profesyoneller tarafından özenle uygulanır ve kaşlar bambaşka bir boyuta taşınır. Bu işlem esnasında renk pigmentleri, cilt rengine ve cinsine uygun bir şekilde dolgunluk vermektedir. Gerçek kaş üzerine uygulanan bu işlemde dövme tekniği gibi yapılmaktadır. Microblading uygulamasından sonra gözler ve yüzün geneli daha da çekici bir hal alacaktır.

Uygulama Nasıl Yapılır?

Microblading; kişiye özel ve streil iğneler ile uygulanmaktadır. Herhangi bir ağrı ve acının hissedilmediği işlemde çok hafif batma hissi duyulur. Bu hissi en aza indirmek içinde mutlaka anestezi etkisi olan kozmetik kremler tercih edilir. Uygun boya seçimi gerçekleşir ve sonrasında kaşın altında bulunan deri içerisine boyanın enjeksiyonu ile işlem uygulanmaya devam eder. Dövme tekniği ile microblading arasındaki en temel fark kaş derisinde inilen derinlikten kaynaklanmaktadır. Dövme tekniği uygulanırken daha derine inilebilirken, microblading işleminde fazla derine inmemek daha uygun bir işlem sonucuna sahip olmaya fırsat tanıyacaktır. Bu işlem yarı kalıcı bir işlemdir. Kaş etrafındaki hücrelerin yenilenmesi sonucu bir sene kadar bir sürede boyalarda parçalanmalar görülebilir ve retouche (rötuş) işlemi ile aynı görünüme sahip olunma şansı devam edecektir.


Etiket :
Serdivan Ağda Serdivan babylight Serdivan Balyaj Serdivan Fön Serdivan Kalıcı Makyaj Serdivan Kaş Alımı Yöntemleri Serdivan Kaş Dizayn Serdivan Makyaj Serdivan Microblading Serdivan Ombre Serdivan Renkli Saç Serdivan Röfle Serdivan Saç Boyama Serdivan Saç Kesim Serdivan Sombre Serdivan Gelin Saçı Serdivan Kına Saçı Serdivan Düğün Serdivan Kına Serdivan Bayan Kuaför Serdivan Saç Kesim Fiyatlari Serdivan Ağda Salonları Serdivan Kalıcı Makyaj Serdivan uygun Kuaför Serdivan Gelin Saçı Kaç para nurhan türkyılmaz