HİZMETLER

Gelin Başı

gelin-basi-1.jpg

Her genç kızın hayalini süslemekte olan beyaz gelinliğinde tamamlayıcısı olan gelin başı en az gelinlik kadar oldukça önemlidir. Gelinliğin de ön plana çıkmasını sağlayan gelin başıdır. Bunun yanında gelin makyajı da bu bütünün bir tamamlayıcıdır.

Gelin olurken veya düğün yaparken aklınıza belki de o yoğunluk içerisinde saçınızın ne model olacağı aklınıza gelir. Ya da en başında veya aklınızda bir model vardır ve siz de ve gelinliğinizde nasıl duracağını bilmiyorsunuzdur.

İşte size çözüm yolu bizden sizi düğününüz zamanından günler öncesinden çağırmaktayız ve saç provaları yapmaktayız. Bu saç provalarında gelinliğinize hangi modelin daha iyi olacağı ya da nasıl olacağı konusunda fikir alışverişinde de bulunarak en mükemmel ve hayalinizdeki geline ulaşmanızda sizlere yardımcı olmaktayız.

Gelin başı oldukça önemlidir. Çünkü en özel gününüzde gözler sadece sizin üzerinizde olmaktadır. Gelin başı yaparken de aynı zamanda toka görünmemesine ya da saç eklentilerine ve boşluk kalmamasına dikkat ediyor ve bunlar için de özel olan işlemler uyguluyoruz.

Siz de eğer düğününüzde oldukça güzel ve hayalinizde olan gelin başı modeline ulaşmak istiyorsanız, senelerin vermiş olduğu tecrübemiz ile ekibimizle sizlerin yanınızda yer almaktayız. Fiyatlarımız ayrıca bütçenize uygun olacaktır ve sizlere fiyatlandırma konusunda da yardımcı olacağız. Saç yapmanız yanında ayrıca saçlarınıza bakım da yapmaktayız. Bu sayede saçlarınız gelin başında daha canlı ve sağlıklı görünecektir


Etiket :
gelin başı sakarya gelin başı Sakarya Ağda Sakarya babylight Sakarya Balyaj Sakarya Fön Sakarya Kalıcı Makyaj Sakarya Kaş Alımı Yöntemleri Sakarya Kaş Dizayn Sakarya Makyaj Sakarya Microblading