HAKKIMIZDA

2019 yılında Sakarya Serdivan'da kurulan kısa zamanda Saç, Kalıcı Makyaj, Kaş Dizayn, Mikroblading gibi birçok alanda kendimizi ve markamızı en doğru şekilde temsil edebilmek adına çekirdek bir kadro olarak sektöre kapılarımızı açtık.

"Güzelliğinize güzellik katın!" sloganıyla çıktığımız bu yolculukta bize eşlik eden, bize güvenen birçok misafirimiz oldu. Kuruluşumuzun henüz ilk zamanlarında olmamıza rağmen Ombre gibi hassas bir çalışmada misafirlerimizin kendilerini güvenle bize teslim ettiler. Sadece sarı ve tonlarında değil daha birçok renk ile ombre çalışmaları yaptık ve kendi imzamızı misafirlerimizin baş tacı olarak sunduk. Daha sonrasında bir genç hanımın olabilecek en özel günleri; nişan, kına ve düğün için saç tasarım, tesettür saç tasarım, makyaj gibi bir ömür boyu fotoğraf ve videolarda bakıldığında görülecek, organizayona davetli olan misafirlerin de en azından hafızalarında kalabilmek adına özenli çalışmalar ile yolumuza devam ettik ve etmekteyiz.

Her türlü örgü modeli, perma, topuz modelleri, balyaj, mezuniyet baloları için özel tasarım gibi akla gelebilecek birçok gün ve gece için misafirlerimizin heyecanlarına ortak olan ve her geçen gün Sakarya bölgesinde daha da çok bilinen bir aile olma yolundayız.

Sizlerde ister özel gün veya gecelerde ister gündelik yaşantınız içinde hayatınıza bir değişiklik, mutluluk ve enerji katmak isterseniz, doğru adres olarak nereyi tercih etmeniz gerekeceğini biliyorsunuz. Nurhan Hair Design ailesi olarak sizi ağırlamaktan büyük keyif duyacağız.