HİZMETLER

Sombre

sombre-1.jpg

Sombre

Saç dünyasında yeni bir terim olan sombre doğal bir görünüm isteyenlerin tercihidir. Bu uygulamada baskın renkler yerine çok daha yumuşak renk geçişleri kullanılır. Ne yazık ki sombre, ombre ile çok karıştırıldığından bazen şaşırtıcı olabilmektedir. Hayal kırıklığına uğramamak adına saç uygulamalarının anlamını, nasıl bir sonuç elde edildiğini iyi algılamak gerekir. Sombre saçınıza çok yumuşak, doğal bir hava katar. Çok belirgin olmayan bir saç stilidir. Boyama hevesi olan genç kızlarda çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Bu işlem uygulandığında saç zemini ile sombre arasında bir iki ton farkı bulunmaktadır. Bazen bu renk farkı dört tona kadar çıkabilmektedir. Buda saça belli belirsiz bir ışıltı katar. Ani saç değişiklikleri yapmak istemeyenler için ideal bir seçenektir.

Sombre Doğal Saç Stili

Sombre uygulamasına başlamadan önce saçta beyazlama söz konusu ise saç zeminini tazelemek çok mantıklı olacaktır. Ancak saçınıza daha önce kimyasal bir boya işlemi yaptırmadıysanız bu işlem açma işlemine gerek kalmadan direk olarak uygulanabilmektedir. Sombre doğal saç stili olarak büyük ilgi görmektedir. İsteğe bağlı olarak sombre farklı renk geçişlerine olanak verir. Bal köpüğü, karamel en çok tercih edilen sombre renkleridir. Açık renkli kişilerde gri ve platin sombre mükemmel sonuçlar vermektedir. Saç uzmanınız saç renginizi göz önünde bulundurarak en ideal rengi saçınıza uygulayacaktır. Bu uygulama köklü değişimden korkanlar için çok güzel bir tercih olacaktır.


Etiket :
Sakarya Sombre Serdivan Sombre Adapazarı Sombre Sombre Modelleri Sombre Fiyatları Sakarya Sombre Fiyatları Sakarya Ağda Sakarya babylight Sakarya Balyaj Sakarya Fön Sakarya Kalıcı Makyaj Sakarya Kaş Alımı Yöntemleri Sakarya Kaş Dizayn Sakarya Makyaj