HİZMETLER

Maşa

masa-2.jpg

Maşa ısıl işlemler kullanılarak saçınıza vermiş olduğunuz bir şekillendirme işlemidir. Isı kullanılarak uygulanan bir yöntem olduğundan dolayı saçlarınıza çok çabuk zarar vermektedir. Saçlarınızın yanma riskinin yanında ayrıca kırık da oluşturmaktadır. Bu risklerden dolayı evde tek başınıza uygulamanız oldukça sakıncalıdır. Uzman olan ellerde uygulanması gereklidir.

Maşanın da birçok şekli bulunmaktadır. İnce ve kalın maşa uygulamaların yanında sık ve seyrek maşa olarak da uygulanmaktadır. Her maşa türünde farklı maşa aletleri kullanılmaktadır. Maşa uygulamanın da bir stili bulunmaktadır.

Sadece makineye saçı sarmakla bitmemektedir. Saçlara uygularken aynı yöne doğru sarmalısınız. Eğer şık olan bir görüntü elde etmek istiyorsanız ilk dikkat edilmesi gerekli olan durum bu olmaktadır.

Maşa her türü saça uygulanmasının yanında saç türüne göre ısı uygulanma miktarı değişmektedir. Çoğu kişi maşalarının düşmesi yani saçlarının açılmasından şikayetçidir.

Kullanmış olduğumuz sabitleştirme ve diğer ek ürünler sayesinde biz bu sorunu en aza indirmekte bulunuyoruz. Yine uygulanırken ince telli saçınız bulunuyorsa yüksek ısı da uygulanmaması gereklidir. Saçlarınızı çabuk yakabilmektedir.

Yine bu işlemleri uygulamadan önce de saç türünüze dikkat ediyoruz. maşa fiyatları uzun ve kısa saça uygulanmasına göre değişmesinin yanında geçtiğimiz süreç içinde bazı kuaförler genelde olması gereken fiyatın daha üstünde bir fiyat söylemektedirler.

Ancak bizdeki maşa fiyatları oldukça uygundur. Sizde düşmeyen sizi hüsrana uğratmayan ve doğal görünümlü olan maşalar istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.


Etiket :
sakarya maşa saç maşa Sakarya Ombre Sakarya Renkli Saç Sakarya Röfle Sakarya Saç Boyama Sakarya Saç Kesim Sakarya Sombre Sakarya Gelin Saçı Sakarya Kına Saçı Sakarya Düğün Sakarya Kına Sakarya Bayan Kuaför Sakarya Saç Kesim Fiyatlari