HİZMETLER

Makyaj

makyaj-1.jpg

Makyaj

Kozmetik ürünlerin desteğiyle yüz, göz, burun şekli ve dudak baz alınarak kişinin yüzündeki kusurlu bölgelerin kapatılması ve güzel kısımların daha öne çıkarılması işlemine makyaj denir. Prezantable görünmek için olmazsa olmaz makyaj detayıdır. Girilecek ortam, kullanılacak kıyafet, yaş, yüz tipi, cilt tipi vb. detaylar göz önüne alınarak uygulanması gerekmektedir. Fondöten seçimi, pudra uygulaması, göz detayları için göz farı, allık gibi seçimlerin çok dikkatli yapılması gerekmektedir.

Nurhan Hair Design ailesi olarak bizler, misafirlerimize en iyi ürünleri bulabilmek adına kozmetik üzerine düzenlenmiş her türlü seminer ve eğitim ile kendimizi güncel tutmaktayız. Bizim için tuval görevi gören değerli yüzler sanatımızı ve imzamızı taşıyacakları için, hep en güzeli ve kaliteliyi bulma derdindeyiz. Temel hedefimiz; yaptığımız makyaj ile misafirlerimiz aynaya baktıklarında kendilerini hep daha da güzel hissetsinler isteriz. Onların en özel gün ve anları, artık bizim de en özel gün ve anlarımız haline gelmiştir. Doğallığı kendimize baz alarak post modern yaklaşımımız ile de çağın dışına çıkmayı hedefleriz.

Gelin makyajı, gece makyajı, olgun makyajı, doğal makyaj, kalıcı makyaj, porselen makyaj gibi birçok makyaj alanında kendimize sonsuz güveniyoruz. Yaptığımız fondöten, allık, ruj uygulamaları ile doğal çizgide kalıyor, göz makyajı uygulamamız ile de gözler inanılmaz bir derinlik ile ortaya çıkmaktadır. Her cilt ve yüz tipi kendine ait özeni ister, işte bizler Nurhan Hair Design ailesi olarak bu özeni size tüm becerimiz ile göstermek için buradayız.


Etiket :
Sakarya Ağda Sakarya babylight Sakarya Balyaj Sakarya Fön Sakarya Kalıcı Makyaj Sakarya Kaş Alımı Yöntemleri Sakarya Kaş Dizayn Sakarya Makyaj Sakarya Microblading Sakarya Ombre Sakarya Renkli Saç Sakarya Röfle Sakarya Saç Boyama Sakarya Saç Kesim Sakarya Sombre Sakarya Gelin Saçı Sakarya Kına Saçı Sakarya Düğün Sakarya Kına Sakarya Bayan Kuaför Sakarya Saç Kesim Fiyatlari Sakarya Ağda Salonları Sakarya Kalıcı Makyaj Sakarya uygun Kuaför Sakarya Gelin Saçı Kaç para nurhan türkyılmaz