HİZMETLER

Kına Başı

kina-basi-2.jpg

Her gelinin hayali düğünün de ya da kınasında benzersiz güzellikte ve tek olmaktır. Bunun için en özel topuz ve kına başı araştırmalarına düğünden aylar önce başlamaktadırlar. Bu stresli olan günde karar vermekte oldukça zordur. Karar vermenizde kıyafetinizdeki detayları da dikkate alarak yardımcı olmaktayız.

Artık kına gecelerinde sıradan olan topuz ve kına başları tercih edilmiyor. Daha çok fresh ve salaş kına başı tercihleri yapılıyor. Günümüz kına başı modellerini ekip olarak takibini yapıyoruz ve sizlere verebileceğimiz en yüksek kalite de hizmet veriyoruz. Bu işlemleri uygulardan saçınıza zarar vermeden doğal olan ürünler yardımıyla işlemleri uyguluyoruz.

Ayrıca akşam kınası gerçekleşecek olan çiftlerimiz için daha sağlam ve düşmeyen saç sonuçları elde etmekteyiz. Özel günlerde özel yapılan bu saç modellerinde en sıklıkla görünen hatalar arasında saçta tel toka veya diğer tokaların görünmesidir.

Bu görüntüler hem o gün olan çekimlerinizde kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden titizlikle işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Sizde eğer doğal ve sağlam güzel sonuçlar almak istiyorsanız bu işlemler için bizleri tercih edebilirsiniz. Sizin sağlığınız ve geri dönütleriniz, memnuniyetiniz her zaman bizim için ön planda olmaktadır.

Ekibimizle karar vermiş olduğunuz modeller sayesinde düğününüzde en önde ve en şık saç modeline sahip olabileceksiniz. Her kişiye kullandığımız malzemeler günlük olarak değiştirmekteyiz ve daha önce birine kullanmış olduğumuz malzemeleri sizlere kullanmamaktayız. Sizin sağlığınız bizim için oldukça önemlidir.


Etiket :
sakarya kına başı kına başı Sakarya Ombre Sakarya Renkli Saç Sakarya Röfle Sakarya Saç Boyama Sakarya Saç Kesim Sakarya Sombre Sakarya Gelin Saçı Sakarya Kına Saçı Sakarya Düğün Sakarya Kına Sakarya Bayan Kuaför Sakarya Saç Kesim Fiyatlari