HİZMETLER

Kaş Dizayn

kas-dizayn-1.jpg

Kaş Dizayn

Kaşlar yüzümüzün en özel detaylarıdır. Hem yüzlerimizdeki güzelliği öne çıkarırlar hem de en büyük özellikleri göze gelebilecek teri bir havlu görevi görerek kendilerine çekerler. Kaş Dizayn denildiğinde iyi bir şekillendirme yapılmak zorunda olduğu gelmelidir. Yüzün doğal ifadesine simetrik bir görünüm kazandırma ve yüz şeklini ortaya çıkarma en temel amaçtır. Kaş dizayn neden bu kadar önemli olsun ki diye düşünebilirsiniz ama şunu unutmamalıyız ki, kaşlarımız ruhumuzu ve duygularımızı yansıtarak yüzümüze anlam vermektedir.

Nurhan Hair Design ailesinde bizler kaş dizayn çalışması esnasında çağın modası, kaşların durumu, misafirimizin yaşı, kaşlar arasındaki mesafe ve yüz şekli temel olarak baz aldığımız niteliklerdir. İşleme başlamadan önce mutlaka kaşların halihazırdaki şekil ve biçimi en detaylı şekilde incelenir. Misafirimizin dilekleri de kaş dizayn aşamasında detaylı olarak konuştuğumuz konudur. Doğal şekilli mi yoksa köşeli ya da kemerli kaş modeli mi tercih eder, tercihi yüzüne ne ölçüde gider. Özel kaş kalemlerimiz ile çizer işleme başlamadan önce ayna yardımıyla uzun uzun fikir alışverişi yaparız.

Kaş Şekillendirme

Kaş dizayn işlemi esnasında en uygun olan kaş alımı ile çalışmamıza başlar, ağır ağır inceleyerek devam ederiz. Hedefimiz doğallıktan yana bir kaş dizayn çalışması olacağından dolayı hata payına yer bırakmak istemez, her aşamayı detaylı bir şekilde misafirimizle son derece özenli olarak ilerleriz. Bizi farklı kılanında bu olduğuna inanmaktayız.


Etiket :
Kaş dizayn Kaş