HİZMETLER

Kaş Alımı Yöntemleri

kas-alimi-yontemleri-1.jpg

Kaş Alımı Yöntemleri

Kaş alımı; kullanılmakta olan kaşlara farklı bir yön vermek üzerine ortaya çıkmış bir başarı öyküsüdür. Kaşlarımız yüzümüzün hem tamamlayıcı hem de gözlere ters gitmesine izin vermeyen önemli bir bölümüdür. Bu yüzden mutlaka dikkat edilmesi gereken nitelikler olmalıdır. Örneğin; bir yıl çok ince kaşlar kullanılırken bir diğer yıl çok daha kalın kaşlar tercih ediliyor olabilir.

Kaş alımı esnasında mutlaka kaş arasındaki mesafeye çok dikkat edilmelidir. Bir göz genişliği en ideal boydur. Yüz şekli yine en belirleyici özelliklerimizdendir.

Kare yüzlü misafirlerimiz için mesela kaşların dış kısmına doğru alım gerçekleşir. Böylece yüzün kare görünümü daha çok yuvarlak bir hatta kavuşur.

Dikdörtgen olarak tabir ettiğimiz yüze sahip misafirlerimiz için ise yüzün uzunluğunu azaltmak adına çok az kavisten oluşan kaş alımı gerçekleşmektedir.

Yuvarlak yüze sahip misafirlerimiz için bir kemer oluşturmak kaş alımı konusunda en makbul gören modeldir.

En ideal yüz modeli ise oval olandır çünkü oval bir yüze sahip olan misafirimize her türlü kaş alımı modeli kolaylık uygulanmakta ve çok doğal bir görünüm sağlamaktadır.

Alın kısmınız geniş, ancak çene kısmınız dar ise ters üçgen yüz dediğimiz çeşittir. Dış kısma doğru köşeli bir şekil vermek yüzü daha yuvarlak bir hale getirerek alın kısmını daha dar gösterecektir.

Buna benzer daha birçok kaş alım yöntemi vardır. Sizler bizim kapımızdan içeri girdiğinizde yüzünüz ve istekleriniz titizlik ile dinlenir ve uygun yöntem size açıklanarak uygulanır. Sizler güvenle başınızı koltuğumuza yaslarken, bizler sizin kaşlarınızda sanatımızı icra ederiz.


Etiket :
Serdivan Ağda Serdivan babylight Serdivan Balyaj Serdivan Fön Serdivan Kalıcı Makyaj Serdivan Kaş Alımı Yöntemleri Serdivan Kaş Dizayn Serdivan Makyaj Serdivan Microblading Serdivan Ombre Serdivan Renkli Saç Serdivan Röfle Serdivan Saç Boyama Serdivan Saç Kesim Serdivan Sombre Serdivan Gelin Saçı Serdivan Kına Saçı Serdivan Düğün Serdivan Kına Serdivan Bayan Kuaför Serdivan Saç Kesim Fiyatlari Serdivan Ağda Salonları Serdivan Kalıcı Makyaj Serdivan uygun Kuaför Serdivan Gelin Saçı Kaç para nurhan türkyılmaz