HİZMETLER

Babylight ile Doğal Saçlar

babylight-ile-dogal-saclar-1.jpg

Babylight

Saç stilinde doğallık sevenlerin tercihi olan yepyeni bir uygulama son zamanların gözdesi haline gelmektedir. Sert renk geçişlerinin tersine yumuşak geçişlerle saça yepyeni bir hava kazandırmak isteyenler Babylight uygulaması ile saç stilinde değişiklik yaratabilir. Saça uygulanan boya, güneş etkisi katarak saçta doğal bir açılma havası katmaktadır. Dolayısı ile saç renginin bir iki ton açılması ile elde edilen muhteşem bir saç stilidir. Uygulamayı diğer saç uygulamalarından ayıran tek şey çok ince tutamlarla saça uygulanması nedeniyle doğal bir görünüm sağlamasıdır. Özellikle saç boyama hevesinde olan genç kızlara çok rahatlıkla uygulanabilecek bir yöntemdir. Bu sayede saç doğal bir geçiş ile hem yumuşak bir havaya bürünür hem de saç ışıltılarla parlak görünüm kazanır.

Babylight ile Doğal Saçlar

Saç renginden bir iki ton açılarak yapılan işlemde, incecik saç tutamlarına ışıklandırma yapılır. Babylight ile doğal saçlar sayesinde kişiler daha genç ve dinamik görünür. Her saç tonuna göre yapılan bu uygulamada ışıltı ile saç dengesi sağlanır. Usta ellerde yapıldığı takdirde kimse saçınızda kimyasal bir uygulama olduğunu anlaması mümkün değildir. Ana amaç doğal bir saç tonu yakalamak olduğu için bir iki ton farkla mükemmel bir saç ışıltısı ile değişikliği yakalayabilirsiniz. Saç oyunları diyebileceğimiz ışıltılar ile fresh bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bu saç stili sert görünümden kaçınan, natürel kadınların tercihi olarak kabul edilen bir yöntemdir.


Etiket :
Sakarya Ağda Sakarya babylight Sakarya Balyaj Sakarya Fön Sakarya Kalıcı Makyaj Sakarya Kaş Alımı Yöntemleri Sakarya Kaş Dizayn Sakarya Makyaj Sakarya Microblading Sakarya Ombre Sakarya Renkli Saç Sakarya Röfle Sakarya Saç Boyama Sakarya Saç Kesim Sakarya Sombre Sakarya Gelin Saçı Sakarya Kına Saçı Sakarya Düğün Sakarya Kına Sakarya Bayan Kuaför Sakarya Saç Kesim Fiyatlari Sakarya Ağda Salonları Sakarya Kalıcı Makyaj Sakarya uygun Kuaför Sakarya Gelin Saçı Kaç para nurhan türkyılmaz