HİZMETLER

Ağda

agda-1.jpg


İstenmeyen tüyleri uzaklaştırma yöntemleri arasında hafif acılı da olsa en güzel yöntem ağda olacaktır. Vücudumuzda bulunan kılların bazıları, örneğin; kirpik ve saç gibi gurur duymamıza sebep ikem bazıları da estetiksel değerlerin büyük etkisi vücudumuz bazı bölgelerindeki kıllar bizim için utan kaynağı ya da kusur olarak kabul edilebilir. Bu kıllardan kurtulmak içinde iki etkili yöntem vardır. Bir tanesi depilasyon yani kısa süreli diğeri ise epilasyon yöntemi verilen kökten çözümle sonuca ulaşmamızı sağlar.

Depilasyon

Tıraş bıçağı gibi ürünler kılları kökünden almayacağı için ve tam tersine kılları daha da sert bir hale getireceğinden iyi bir yöntem değildir. Bu tüylerden tüy dökücü kremlerde çok büyük bir etkiye sahip olmamaktadır. En iyi çözüm kökünden bir çözüm bulmak olacaktır. Ancak epilasyon biraz daha masraflı bir işlem olacağı için geçmişten günümüze dört hafta kadar pürüzsüz bir cilde sahip olacağınız ağda (depilasyon) yöntemidir.

Şekerli yapısı ile kıl köklerine bir vamtuz gibi yapışan ağda, doğru yöntem ile istenilen sonucu kolayca vermektedir. Hem de tüyler giderek seyrelmekte ince tüylerde ise tamamen sonuna ulaşıldığı dahi görülmektedir.

Nurhan Hair Design bünyesinde son derece kolay bir şekilde uygulanan sir ağda ile güvenli bir şekilde vücudunuzdaki istenmeyen tüylere veda edeceksiniz. Pudrasız, az pudralı ve çok pudralı sir ağda çeşitleri ile üç grup ağda çeşidi bulunmaktadır. Seçtiğimiz ağda hassas ciltlere de doğrudan uygulanabilmesi sebebiyle az pudralıdır. Sedefli bir görünüme sahip olup, çeşitli aromaları mevcuttur. Son derece hijyenik şartlar altında merkezimizde ağda işlemi uygulanmaktadır.


Etiket :
Sakarya Ağda Sakarya babylight Sakarya Balyaj Sakarya Fön Sakarya Kalıcı Makyaj Sakarya Kaş Alımı Yöntemleri Sakarya Kaş Dizayn Sakarya Makyaj Sakarya Microblading Sakarya Ombre Sakarya Renkli Saç Sakarya Röfle Sakarya Saç Boyama Sakarya Saç Kesim Sakarya Sombre Sakarya Gelin Saçı Sakarya Kına Saçı Sakarya Düğün Sakarya Kına Sakarya Bayan Kuaför Sakarya Saç Kesim Fiyatlari Sakarya Ağda Salonları Sakarya Kalıcı Makyaj Sakarya uygun Kuaför Sakarya Gelin Saçı Kaç para nurhan türkyılmaz